Burza

Zajímá tě umění a divadlo hlouběji? Zde najdeš přehled možností, jak se můžeš „dostat blíž“.

Víš o nějaké další akci nebo jste sami pořadateli události, která by zde neměla chybět? Ozvěte se nám prosím na info@kmd-brno.cz, řádi přidáme!

#buďjamák

V rámci programu #buďjamák, který je určen všem, kteří si chtějí vyzkoušet studium na JAMU nanečisto, proběhnou 4 tematické bloky – jednou za měsíc, vždy v sobotu. Můžeš zajít na přednášky nebo workshopy, obojí povedou lidé, kteří jsou především aktivními tvůrci, ale mají zároveň zkušenost s pedagogickým působením.
Registrace pro akademický rok 2020/21 ukončena, ale sledujte facebook!

Najdi skryté možnosti svého hlasu – workshop Evy Vrbkové

Workshop je určen i pro nezpěváky!

Prostřednictvím tohoto workshopu se můžete o vašem hlasu a o vás samých dozvědět více.

Vyzkoušíte si jednak sílu vašeho hlasu, jeho barevnost, různorodost a pokusíte se také eventuálně hledat brzdu, kterou si bráníte váš hlas využít naplno.

Nové kurzy herectví – Lektor v Brně Jan Lepšík

Nové kurzy herectví nabízí své programy pro široké spektrum zájemců od zvědavců, kteří by rádi jen přičichli k tomu, co to vůbec herectví je, přes notorické stydlivce a trémisty po extrovertní šoumeny, kteří by se rádi zdokonalili v improvizaci, až po uchazeče na hereckou školu, a také třeba osoby, které by si rády zahrály v nějakém divadelním kuse. Setkáte se nejen s Honzou a Markétou, ale také s dalšími skvělými lektory, kteří opravdu umí. Nabídka kurzů je opravdu pestrá!

Chceš hrát přímo v divadelním souboru? V Brně je hned několik příležitostí!

Divadelní soubor ASpol | web

Divadelní soubor Bandajá | web

Dramatická Jelita | facebook

Dramatický kroužek RáDi | web

Archiv aktualit