Burza

Zajímá tě umění a divadlo hlouběji? Zde najdeš přehled možností, jak se můžeš „dostat blíž“.

Víš o nějaké další akci nebo jste sami pořadateli události, která by zde neměla chybět? Ozvěte se nám prosím na info@kmd-brno.cz, rádi přidáme!

Chceš hrát přímo v divadelním souboru?

V Brně je hned několik příležitostí!


Divadelní soubor ASpol | web

Divadelní soubor Bandajá | web

Dramatická Jelita | facebook

#buďjamák

V rámci programu #buďjamák, který je určen všem, kteří si chtějí vyzkoušet studium na JAMU nanečisto, proběhnou 4 tematické bloky – jednou za měsíc, vždy v sobotu. Můžeš zajít na přednášky nebo workshopy, obojí povedou lidé, kteří jsou především aktivními tvůrci, ale mají zároveň zkušenost s pedagogickým působením.
Registrace pro akademický rok 2019/20 ukončena, ale sledujte facebook!

Divadelní BAF!

web | facebook
Již 9. ročník festivalu amatérského divadla. Své místo si zde najdou ochotníci z Brna, blízkého i dalekého okolí a taky ze zahraničí. Každé představení hodnotí jak odborníci, tak i diváci.
Kdy: 28. 11. – 1. 12. 2019
Kde: SVČ Lužánky – Labyrint, Švermova 19, Brno

Nové kurzy herectví – Lektor v Brně Jan Lepšík

web | facebook
Nové kurzy herectví nabízí své programy pro široké spektrum zájemců od zvědavců, kteří by rádi jen přičichli k tomu, co to vůbec herectví je, přes notorické stydlivce a trémisty po extrovertní šoumeny, kteří by se rádi zdokonalili v improvizaci, až po uchazeče na hereckou školu, a také třeba osoby, které by si rády zahrály v nějakém divadelním kuse. Setkáte se nejen s Honzou a Markétou, ale také s dalšími skvělými lektory, kteří opravdu umí. Nabídka kurzů je opravdu pestrá!

Archiv – co již proběhlo

Divadelní studio Polaro-iD hledá nové členy!

web | facebook

Chceš být členem divadelního souboru při Divadle Polárka? Chceš získat nové zkušenosti a pracovat na divadelní inscenaci? Herecké zkušenosti nejsou podmínkou. Přijď se podívat na otevřenou hodinu a dozvíš se víc.
Kdy: 16. 9. 2019 od 18.00
Kde: Divadlo Polárka, Tučkova 34, Brno
Nutné potvrdit účast na: mariebravencova.ssum@seznam.cz, +420 602 805 264
Top