Divadlo na Orlí

Můj romantický příběh

Vstupenky
autor: Daniel Craig Jackson
režie: Roman Groszmann
premiéra: 26. 10. 2021

Tomovi je jedenatřicet a právě dostal novou práci. Všude plno holek a ženský z kanclu na něj letí, to je jasná věc. Je tady taky Amy… Jenže začít si s Amy něco vážnějšího, to nejde. Proč? Co se stalo? Alison se stala. Tomova první láska, která mu pořád straší v kebuli. Jedna noc s kolegyní Amy byla fajn, ale je teď potřeba se jí rychle zbavit!

Amy už začíná být v tom věku, kdy se holka potřebuje usadit. Je jí něco přes třicet a potřebuje dokázat kamarádce Saše, že si taky umí najít chlapa. Když k nim jednou přijde do práce nová posila. Tom. Nic moc. Ale po jednom večírku… Stalo se. Jenom kdyby pořád nesrovnávala všechny chlapy s tím prvním – s Calvinem. Tom je docela fajn. Ale strávit s tímhle člověkem zbytek života? To asi těžko….

Současná ironická komedie mladého skotského dramatika vypráví jeden obyčejný romantický příběh dvou obyčejných lidí. A to hned dvakrát. Nejprve z Tomova pohledu, poté se divákům svěřuje se svými zážitky Amy. Paměť muže a ženy se však trošku liší. Kde je pravda? To musí každý objevit sám. A jak to s Tomem a Amy dopadne? Skončí náš romantický příběh svatbou jako hollywoodský trhák? Nechte se překvapit.

Na vybraná představení Divadla na Orlí mají členové KMDB vstupenku za 80 Kč!