Jak klub funguje

Tady najdete základní otázky a odpovědi. Kdyby vás zajímalo cokoliv dalšího, ozvěte se nám na info@kmd-brno.cz, přes zprávu na facebooku či instagramu nebo se přijďte zeptat osobně na pokladnu HaDivadla do Alfa pasáže.

O co jde?

KMDB má pečlivě vybrané tituly napříč brněnskými divadly a něco málo taky z divadel po celé republice. Členové KMDB mají možnost na tato vybraná představení získat extra zvýhodněné vstupenky po předložení svojí klubové kartičky. Volba daných inscenací a termínů napříč celým školním rokem, tedy i jejich počet, je na každém členovi.

Vstoupit do klubu je možné kdykoliv v průběhu celého školního roku. Platnost kartičky na jednu sezonu je vždy od září do srpna.

KMDB funguje od roku 2019 a vznikl z iniciativy brněnského HaDivadla. Sdružuje rozličné brněnské divadelní scény, podporuje studenty v aktivním přístupu ke kulturnímu vyžití a nabízí jim možnost se vzájemně poznat a propojit v rámci kulturních akcí. Od roku 2021 se k projektu postupně připojují i divadla mimobrněnská, která rovněž nabízí výhody plynoucí z členství v KMDB.

Pro radost připravujeme vlastní KMDB merch (tašky, sešity, tužky, hrníčky…), ten je možné zakoupit na pokladně HaDivadla v Alfa pasáži.

Jak získám svou klubovou kartičku?

Každý zapsaný člen obdrží klubovou kartičku, která stojí jednotně 100 Kč a je možné ji zakoupit na pokladně HaDivadla v Alfa pasáži nebo online (poté je potřeba kartičku fyzicky vyzvednout tamtéž). Potvrzení o studiu s sebou! Přijímáme i potvrzení o studiu z předchozího školního roku. Každý nově zapsaný člen obdrží ke kartičce divadelní uvítací balíček.

ZAPSAT SE!

Fyzická forma zápisového formuláře ZDE – prosím, vytiskněte a přineste na pokladnu HaDivadla. Můžete ale přijít i bez formuláře a informace vyplnit až na místě společně s pokladní.

Učitelé, máte-li zájem registrovat hromadně své žáky či studenty, ozvěte se prosím na e-mail pokladna@kmd-brno.cz či telefonicky na +420 530 330 869 nebo +420 731 457 204 . Nově nabízíme rovněž možnost registrace do klubu i pedagogům se zájmem o divadlo! Pokud máte chuť být také členy KMDB, napište na e-mail chvatalova@kmd-brno.cz.

Co dalšího členství přináší?

KMDB nabízí i další doprovodné akce jako besedy v divadlech, workshopy pro zájemce o hlubší rozbor díla a jiné. Kromě webových a facebookových stránek najdete o všech těchto aktivitách informace také v newsletteru, do kterého je každý člen zařazen. K dalšímu propojení a vhledu do činnosti klubu slouží rovněž facebooková skupina Členové KMDB, do níž srdečně zveme.

Jak si zajistit vstupenky na představení?

Samotná klubová kartička neopravňuje k volnému vstupu na představení. Je třeba si pořídit vstupenku, a to rezervací z vyhrazených míst v daném divadle. U každého představení je kontakt pro rezervaci vstupenek. Nejjednodušší cesta je přijít pro vstupenku rovnou do vybraného divadla se svou klubovou kartičkou. Na jednu kartičku je možné pořídit si jednu vstupenku na vybraný termín představení. Nicméně jednu inscenaci – třeba ze studijních důvodů – je možné zhlédnout ve více termínech, tady počet omezený není!

Kdo se o KMDB stará?

Klub mladých diváků Brno funguje díky HaDivadlu, scéně Centra experimentálního divadla Brno, příspěvkové organizace města Brna.

Těšíme se na setkávání v divadlech!