Klub mladých diváků Brno

Tady najdete základní otázky a odpovědi. Kdyby vás zajímalo cokoliv dalšího, ozvěte se nám na info@kmd-brno.cz, přes zprávu na facebooku či instagramu nebo se přijďte zeptat osobně na pokladnu HaDivadla do Alfa pasáže.

O co jde?

KMD Brno má pečlivě vybrané tituly napříč brněnskými divadly. Členové KMD Brno mají možnost na tato vybraná představení získat extra zvýhodněné vstupenky po předložení svojí klubové kartičky. Volba daných inscenací a termínů napříč celým školním rokem, tedy i jejich počet, je na každém členovi.

Vzhledem k nouzovým opatřením prodlužujeme platnost sezonní kartičky 2020/21 do dalšího školního roku!

Jak získám svou klubovou kartičku?

Každý zapsaný člen obdrží klubovou kartičku, která stojí jednotně 100 Kč a je možné ji zakoupit na pokladně HaDivadla v Alfa pasáži nebo online (poté je potřeba kartičku fyzicky vyzvednout tamtéž). Potvrzení o studiu s sebou! Každý nově zapsaný člen obdrží ke kartičce divadelní uvítací balíček.

ZAPSAT SE!

Fyzická forma zápisového formuláře ZDE – prosím, vytiskněte a přineste na pokladnu HaDivadla. Můžete ale přijít i bez formuláře a informace vyplnit až na místě společně s pokladní.

Učitelé, máte-li zájem registrovat hromadně své žáky či studenty, ozvěte se prosím na e-mail info@kmd-brno.cz či telefonicky na +420 608 031 652. Nově nabízíme rovněž možnost registrace do klubu i pedagogům se zájmem o divadlo! Pokud máte chuť být také členy KMDB, napište na e-mail info@kmd-brno.cz.

Co dalšího členství přináší?

KMD Brno nabízí i další doprovodné akce jako besedy v divadlech, workshopy pro zájemce o hlubší rozbor díla a jiné. Kromě webových a facebookových stránek najdete o všech těchto dalších aktivitách informace také v newsletteru, do kterého je každý člen zařazen. Každý člen se může také přidat do facebookové skupiny Členové KMDB, která je v současném období hlavní platformou, kde se členové mohou setkávat.

Jak si zajistit vstupenky na představení?

Samotná klubová kartička neopravňuje k volnému vstupu na představení. Je třeba si pořídit vstupenku, a to rezervací z vyhrazených míst v daném divadle. U každého představení je kontakt pro rezervaci vstupenek. Nejjednodušší cesta je přijít pro vstupenku rovnou do vybraného divadla se svou klubovou kartičkou. Na jednu kartičku je možné pořídit si jednu vstupenku na vybraný termín představení. Nicméně jednu inscenaci – třeba ze studijních důvodů – je možné zhlédnout ve více termínech, tady počet omezený není!